Для жінок Статті

Менопауза – як допомогти організму

Менопауза – природня перебудова жіночого організму. Для багатьох жінок, такий період проходить непомітним шляхом, а для інших навпаки, болісно та чуттєво. Менопауза – процес, який може тривати декілька років і може складатися з таких етапів:

  1. Періменопауза – важкий та перехідний етап, який зазвичай має властивість, починатися приблизно за 4 роки до менопаузи (вікова категорія – 45 років). Продовжується вона протягом 12 місяців, після того як припинилася менструація. Спостерігати менопаузу варто тоді, коли помітили зміни менструального циклу. Зміни можуть бути пов’язані з тривалістю часу та кількістю виділень.
  2. Менопауза – період процесу останньої менструації. Сам етап починається через 12 місяців або після припинення менструації.
  3. Постменопауза – час, коли жінка не мала кровотеч впродовж року після менопаузи. Тривалість періоду сягає до 65-69 років, переходячи поступово в період старіння.

За яких причин настає клімакс?

Менопауза трапляється у жінок на початку 50- ти років, якщо ж вона не викликана якоюсь певною хворобою чи хірургічним втручанням. Але є й багато інших причин, які можуть призвести до штучної менопаузи. Наприклад природне зниження репродуктивних гормонів. Коли жінці виповнилося орієнтовно 40-45 років, яєчники виробляють менше гормонів – естрогену та прогестерону, звісно що фертильність починає знижуватись. Причиною також може бути первинна недостатність яєчників, операції на шийці матки та яєчниках, їх  видалення. Під час менопаузи відбуваються фізичні зміни, такі як:

  • проблема з дермою на обличчі та тілі
  • зайва вага
  • зміна структури, об’єму та кольору волосся
  • зменшення молочних залоз та болісні відчуття

Як допомогти організму?

Рекомендуємо не панікувати та підтримувати своє здоров’я здоровим раціоном харчування, дуже важливо пити багато води, адже вона заповнює втрату рідини після надмірного потовиділення.  Намагайтеся займатися спортом, хоча б 20 хвилин в день, не перенапружуйтеся та не втомлюйтесь, це провокує появу припливів. Важливу роль відіграє нічний сон. Він повинен бути якісним, за допомогою хорошого сну рівень стресу та частота припливів значно зменшується.  Лікарі рекомендують  використовувати в своєму раціоні нутрицевтичні добавки, адже саме вони уповільнюють процес старіння. Спробуйте нутрицевтичну добавку від Mastelli «Genivis», виконує функцію оновлення тканин, поліпшує стан шкіри, нігтів і волосся. З використанням добавки самопочуття стане значно бадьорішим та відчуєте зниження припливів. Склад добавки вміщує в себе кальцій, що зміцнить кістки та зуби, запобігає ламкості нігтів та волосся.  Кровоносну, опорно-рухову, нервову системи підтримує – геністаїн. Вітамін D3 – відповідальний за процес нормального всмоктування кальцію в кишечник з продуктів. Менопауза – природній період в організмі жінки, який з дотриманням всіх порад проходитиме набагато легше. Тому не нехтуйте больовими відчуттями, консультуйтеся з лікарем та піклуйтеся про своє здоров’я.

 

 

Каталог
0