Для жінок

Патчі для шкіри в області очей

Патчі для шкіри в області очей  заполонили всю beauty сферу своєю унікальністю. Ще зовсім нещодавно, ми користувались порадами з інтернету, що шматочок огірочка, чи кубик льоду  допоможе шкірі відчути свіжість. З появою патчів, це все відійшло в минуле. Такий винахід називають «маленькою зброєю, яка вирішує основні недоліки епідермісу в зоні очей». Використовуючи продукт, ви забудете про сухість, почервоніння та  будь які набряки. Аплікатори пронизані корисними елементами, впораються з усіма неприємностями шкіри за лічені хвилини. Дерма в ділянці очей надто чутлива, варто зазначити, що вона дуже схильна до негативних чинників організму, тому перші ознаки старіння, недосипання, втомленості, видно одразу. Тому область шкіри вимагає дуже делікатного та дбайливого догляду.

Особливості та робота патчів

Всі патчі, які ви придбаєте в нашому інтернет- магазині https://kremax.com.ua просочені різним косметичним вмістом високоякісних концентрованих поживних інгредієнтів. Склад є абсолютно різноманітним але дуже дієвим для шкіри. Щоб зміцнити, відновити, омолодити та захистити шкіру, виробники в складі застосовують різноманітні олійки, вітаміни, антиоксиданти, екстракти. З використанням ви відчуватимете, результат боротьби із мімічними зморшками, підвищиться пружність та еластичність, шкіра заспокоюватиметься та зніматимуться різні подразнення та почервоніння.

Застосування та види патчів

Зазвичай  виготовлення патчів відбувається зматеріалу нетканого полотна або ще можу бути гідрогель. Їх класифікуються на:

  1. Розгладжуючі – дія на кшталт батокса. Вміст може містити колаген, також гіалуронову кислоту. Із застосуванням зникають дрібні зморшки.
  2. Зволожуючі – виконує функцію насичення тканини, водою та вітамінами. Тонкий та чутливий тип шкіри буде задоволений регулярним використанням.
  3. Поживні – комплексне оздоровлення шкіри, завдяки екстрактам рослин та ретинолу.
  4. Омолоджуючі – формула, що містить водорості, коензим, пептиди, запускає процес природного омолодження шкіри.
  5. Дренажні – зменшення набряків, але тримати на обличчі потрібно довше ніж попередні патчі, орієнтовно 30 хвилин.
Чи варто патчі залишати на ніч?

Можливо залишати, але не рекомендуємо. Тому, що залишивши їх на ніч, користі ніякої вам не принесе, за 20-30 хвилин аплікатор і так всі корисні речовини віддасть вашій шкірі. Після використання в жодному випадку не вмиватися. Існує думка, що чим дорожчі ви придбаєте патчі, тим кращі вони будуть, але це не зовсім так. Перед тим, як вийти на ринок, всі косметичні препарати повинні пройти перевірку на якість, тому цю версію можна вважати цілком хибною. В гідрогелевих  патчах  під очі з екстрактом чорного трюфеля

(https://kremax.com.ua/product/gidrogelevi-patchi-pid-ochi-z-ekstraktom-chornogo-tryufelya-i-zolotom-cobalti-black-truffle/), аплікатори дуже якісні, тому шансів, що вони пересохнуть, немає. Продукт ефективний та виконує свою функцію дуже швидко, але не варто забувати, що патчі так само як крем і сироватка – засоби, які призначенні для регулярного використання. Використовуючи все в комплексі, результат не змусить себе довго чекати.

Каталог
0